Drukarnia
Wielkoformatowa

Na czym drukujemy?

Oferujemy wydruki na wszystkich dostępnych materiałach używanych w druku solwentowym.

 

Drukujemy na mediach dedykowanych do wnętrz, foliach do aplikacji reklamy na samochodach, materiałach imitujących płótna malarskie oraz wielu rodzajach mediów stosowanych do aplikacji na szybach lub materiałach do podświetleń. Każde z tych zastosowań łączy jedno – Nieskazitelna jakość druku
Zadzwoń TERAZ i powiedz nam co chcesz wydrukować – my doradzimy właściwe rozwiązanie!

Najbardziej popularnymi materiałami na rynku są:

  • folie samoprzylepne
  • folie One Way Vision ( potocznie zwane folią okienną )
  • banery ( frontlit)
  • banery nieprzepuszczające światła (blockout)
  • canvas (tzw. płótno malarskie)
  • backlit-y ( materiały do podświetleń )

 

Wydruki ekosolwentowe są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne. W zależności od materiału na którym drukujemy, mamy możliwość stosowania ich na zewnątrz jaki w zastosowaniach wewnętrznych.

Laminowanie

 

Laminowanie to nic innego jak pokrywanie wydruku przezroczystym materiałem zwanym laminatem. Laminat to materiał który ma przede wszystkim za zadanie zabezpieczyć wydruk przed zarysowaniem lub warunkami atmosferycznymi. Laminowanie zwiększa odporność materiału poligraficznego na uszkodzenia mechaniczne na które jest narażony np. w proces aplikacji. Laminaty występują
w wersjach matowych oraz błyszczących co może stanowić dodatkowy atut dekoracyjny.

Wydruk to nie wszystko…

czyli co jeszcze możemy z niego lub z nim zrobić?

Nasza firma oferuje kompleksowe wykonawstwo wszelkich nietypowych elementów. Aplikujemy wydruki na różne podłoża min. pianki (PCV), Tubond, PLEXI oraz inne materiały plastyczne. Dzięki zastosowaniu plotera CNC możemy wykonać wiele niestandardowych I wymagających zleceń.

Ploter tnący

czyli co możesz wyciąć z folii ?

Ploter tnący to urządzenie do wycinania z folii nieregularnych (zadanych) kształtów. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wyciąć z folii każdy zadany przez nas kształt. Możemy na przykład wyciąć litery lub logo, które później nakleimy na samochód lub szybę, możemy wyprodukować etykiety, naklejki lub wyciąć po obrysie np. postać którą wcześniej wydrukowaliśmy na ploterze solwentowym.

Masz pytania?

Skontaktuj się!

Jesteś zainteresowany?

+48 507 151 300

Podaj swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą!